Акції

Наші акції

Квест с актерами Киев предлагают множество акций. Каждый найдет для себя, что-то уникальное! Скорее листайте ниже, что бы выбрать наиболее выгодную для себя скидку. Самые страшные квест комнаты Киева подарят Вам незабываемые эмоции и невероятный адреналин! Для того, что бы начать путешествие в уникальный мир паранормального — нужно всего лишь забронировать одну из наших квест историй. Так что не теряйте время и скорее бронируйте квест с актерами Киев

День Народження

 

Напевно ви знаєте, що у нас є спеціальна святкова акція для іменинників. Іменинник має можливість на безкоштовний вхід у свій День Народження та протягом 2-х діб після. Святкуй свій День Народження, у одному з наших квест-перфомансів!

*Знижка на День Народження: 5-й гравець безкоштовно.

 

Студенти та школярі

 

Ви студент або школяр? У нас є акція яка працює завжди! За 699 гривень можно відвідати в квести Та, Що Плаче/Плачущая та Дроворуб/Дровосек командою від 2-х до 4 осіб. И за 799 гривень на квести Horror Story та Готель «МЕЙЗ»/Отель «МЭЙЗ». Спдіваємось, що після прочитання цієї новини у Вас не виникне запитання: «Куда сходить в Киеве».

*Пропозиція діє кожен ЧЕТВЕР, при наявності документа у кожного з граців (студ. білет/учбовий), та не підсумовується з іншими акціями, знижками та сертифікатами.
*Бажаєш знижку — запитай адміністратора перед тим, як сплатити за гру.

 

Щасливий Вівторок

 

Кожний вівторок будьякий квест-перфоманс 200 гривень з особи на квести Та, Що Плаче/Плачущая та Дроворуб/Дровосек та 250 гривень на квести Horror Story та Готель «МЕЙЗ»/Отель «МЭЙЗ».

*Акція діє, як що група від 4-х осіб та не підсумовується з іншими знижками, акціями та сертифікатами.
*Бажаєш знижку — запитай адміністратора перед тим, як сплатити за гру.

 

Чортова Дюжина

 

Всім нашим гравцям ми даруємо знижку у 50% на будьякий квест-перфоманс кожного 13 числа!

*група від 4-х осіб. Не діє на сеанси о 22:00/21:45, а також у суботу та неділю.
*Бажаєш знижку — запитай адміністратора перед тим, як сплатити за гру.

 

1+
На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box
PraporUA