alt
Запрошуємо Вас відкрити для себе перший і найстрашніший квест-перформанс України. І відчути на собі весь жах, який оселився в стінах старого будинку на околиці міста. Розкрийте секрети минулого цієї сім'ї та дізнайтеся, яка таємниця криється в стінах будинку.

+38 095 09 01 960

Вулиця Юрківська, 18

1199 грн/2-4 особи

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Середина ХХ століття для сім’ї Боттом ознаменувалася глобальними змінами у житті. Вони переїхали до старовинного будинку майже у передмісті.

Бажаючи забути минуле та виправити його помилки, сімейство жадало змін. Оскільки будинок був старим, глава сімейства Мартін був змушений працювати не покладаючи рук, даючи можливість сім’ї поступово освоюватися в новому житлі.

Віра в те, що на них чекають довгоочікувані зміни не покидала Боттомів та надавала сил.

…але вони не врахували того, що минуле слідує за ними по п’ятах!

Трагічні події будинку Боттом сколихнули розмірене життя невеликого містечка, залишивши по собі безліч таємниць, що стали першою сторінкою у загадковій та кривавій історії, сповненої жаху.

Хоррор квест Київ дасть вам можливість розкрити страшні криваві таємниці старовинного будинку. Ви спробуєте розгадати загадки минулого, пройшовши жахливий шлях його мешканців.

Вам доведеться запастися витримкою і холоднокровністю, оскільки адреналін, що зашкалює, в квесті «Horror Story. Історія Жахів» не залишить вам шансів мислити тверезо.

Антуражність та атмосферна гра акторів квест кімнати у Києві «Horror Story. Історія Жахів» змусить понервувати навіть непохитних і витривалих дослідників таємниць. І будуть чоловіки верещати, як дівчата!

Запрошуємо Вас відкрити для себе перший та найстрашніший квест Києва та України. Відчути на собі увесь жах, який оселився у стінах старого будинку. Розкрити секрети минулого цієї сім’ї та дізнатися, яка таємниця таїться у стінах будинку. На вас чекає найстрашніший хоррор квест Київ!

Якщо ви готові до реально страшної атмосфери, при якій вам необхідно буде вирішувати загадки квест-кімнати «Horror Story. Історія Жахів», ми з нетерпінням чекаємо на вас!

*Квест буде підтверджено після передоплати. Чекайте, для цього з Вами зв’яжеться адміністратор!

Цей хорор квест у місті Київ бере своє коріння з Харкова. Horror Story був придуманий у 2016 році у місті Харків, коли індустрія квестів в Україні лише набирала обертів. А у Хоркові escape room з акторами не було взагалі. І настав час діяти. Історія Жахів — це квінтесенція найпотужніших ідей та безлічі історій зі світу паранормального! Треба бути справді фанатом жахів, щоб придумати цю незабутню історію! Цей quest – це унікальна, трагічна історія, яка була створена під впливом багатьох фільмів у жанрі «жахи». Зібрано найкращі елементи та підходи для втілення цього будинку жахів. Мета була створення не просто якоїсь кімнати страху з елементами квесту, де просто й банально лякатимуть актори! НІ! Ідея полягала набагато глибше! Ми хотіли створити театральну хорор постановку із квестовими елементами! Сюжет, у якому присутні глибокі персонажі, які мають історія. Вони пов’язані між собою. Їх боїшся і їм же співчуваєш! І ми вважаємо, що нам це вдалося! У 2017 році ми повністю перевезли Хоррор Сторі до столиці України – Київ! І з того часу ми радіємо фанатів хорор ось уже 6-й рік! Після створення цього квесту та його успіху ми підходимо до створення наших історій саме так. Для нас головна історія та персонажі, які викликають чесні та чисті емоції! Ми будемо раді бачити вас у нашій Історії Жахів!

5+
alt

60 хвилин

alt

2-6 осіб (16+)

alt

З акторами

alt alt alt

Складність

alt

1199 грн/2-4 особи

НАШІ СИЛЬНІ СТОРОНИ

alt

Виступають професійні актори

alt

кінематографічні спецефекти

alt

150 м² гральної локації

alt

Театральні постановки

alt

7 антуражних кімнат, оформлених в реальних декораціях старого будинку

alt

Зручна лаунж зона для очікування

alt

Наростаюча атмосфера жаху і хоррора протягом всієї гри

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box