alt
Ще один хоррор квест для юних сміливців! Продовжуємо занурюватись у світ Фазмофобія! Цього разу на вас чекає подорож до Нового Орлеану! У цьому містичному місці на вас чекає зустріч з самим жорстоким вбивцею того часу!

+38 097 87 28 831

вул. Ген. Тупікова, 3/1

249 грн/осб.

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Квест для дітей. Ласкаво просимо до Нового Орлеана. Одне з найзагадковіших і містичних місць, де повно таємниць та жахливих мешканців. І є один Будинок у новому Орлеані. Колись давно в ньому жила страшна людина, яка тримала в страху все місто. Відомо лише те, що він був дроворубом і дуже любив джаз. І ось, після Гелловін, у цьому будинку хтось оселився. А хто це? Дізнаєтесь самі…
Дітям належить з’ясувати, що криється за темною історією цього невеликого будинку. Познайомитися з тим, що мешкає у ньому. Постаратися не потрапити в неприємність і дружно досягти мети, не дивлячись ні на що! Цей Квест для дітей ще більше здружить дітей один з одним і дасть змогу виявити свої найсильніші сторони. Кожен перевірить свою сміливість та свій характер!

Квест для дітей! Вперше в Україні! Унікальний вид розваги для Ваших дітей – це наш Квест для дітей! Спеціально для них Phasmophobia Kids дає можливість пройти наші квести у супроводі живих акторів. Головна відмінність від звичайного проходження – це те, що ваших дітей не лякатимуть (ну зовсім трішки)! Кількість скримерів буде мінімальною, але вони будуть. Без цього хорор квест не може існувати. Тому ми просимо батьків більш відповідально підходити до вибору розваги для своєї дитини. Вони максимально занурюються в атмосферу та антураж локацій! Цілком відчувають історію тієї чи іншої кімнати! А супроводжує їх буде наш актор, який буде одним із персонажів історії та путівником у пригоді!
Якщо це Квест для дітей, то ми просимо батьків звернути увагу, що якщо у Вашої дитини проблеми зі здоров’ям або вона дуже вразлива, то ми просимо утриматися від відвідування хорору квесту. Мінімальний вік гравців для дитячої версії квесту – 12 років. 

Тож поспішайте забронювати найкращі квести для дітей! Подаруйте своїй дитині неймовірні емоції! 

Квести для дітей Таємна Історія, Містичний Готель, Загадковий Притулок та Будинок у Новому Орлеані здивує усіх! Антуражно, цікаво та незабутньо!

*У суботу та неділю квест коштує 999 гривень за групу від 2-х до 4-х гравців. За п’ятого гравя плюс 249 гривень.

*Квест буде підтверджено після передоплати. Чекайте, для цього з Вами зв’яжеться адміністратор!

6+
alt

60 хвилин

alt

2-6 осіб (12+)

alt

З актором

alt alt alt

Складність

alt

249 грн/осб.

СИЛЬНІ СТОРОНИ КВЕСТУ

alt

Супровід та актор

alt

Неймовірні декорації

alt

Повне занурення у історію

alt

Цікавий сюжет та загадки

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box