Сертифікати

Страшные квест комнаты Киев — це найкраща нагода для Подарункового Сертифіката.

Вибрати потрібний подарунок складно, тому даруйте близьким яскраві емоції та незабутні враження!

ФАЗМОФОБІЯ — страшні квести з акторами допоможе струсити тих, хто засидівся в зоні комфорту і повною мірою задовольнити потреби справжніх цінителів адреналіну!

Оригінальне вручення подарунка буде не менш приємним, ніж сам подарунок!

До кожного клієнта ми підійдемо оригінально та розіграємо Вашого друга, партнера з бізнесу, начальника або просто близьку людину.

Більше того, подарувати на День Народження яскраві враження у квест-комплексі, Ви зможете і своїй дитині! Ми складемо для вашої дитини цікаву програму з найкращими персонажами, з якими всі гості кімнати поринуть у захоплюючу подорож, розгадуючи наші таємниці.

У наших квест кімнатах ми стали свідками безлічі приємних подій: пропозиції руки та серця, неймовірні розіграші друзів, неформально вигаданих хлопчаків та дівич-вечорів!

Ми можемо підлаштуватись під будь-яку Вашу задумку! Вам залишається лише зателефонувати нам і Ваше свято вдасться!

Не забувайте: найкращий подарунок – це емоції!

*Сертифікат діє 6 місяців з моменту його придбання чи виграшу.

Подарунковий Сертифікат «Для Друга»

 

Берете наш сертифікат для друга всього за 599 гривень. Даруєте його своєму другу на будь-який привід або без привіда… Та топаєте до нас на квест!)

 

Сертифікат «Для Парочок»

 

Ми знаємо як приємно робити подарунки своїм любим, тому приготували для Вас сертифікат на цю тематику! Ваші улюблені та возлюблені получать повний заряд емоцій та стануть ближче, ніж раніше!

Ціна такого прекрасного подарунку 599 гривень.

 

Сертифікат «СТАНДАРТ»

 

Ви можете подарувати враження від наших квестів своїм близьким, друзям та колегам! Для цього достатньо придбати наш фирмовий подарунковий сертифікат, який діє у всіх локаціях Phasmophobia. Подарунковий сертифікат на Horror Story/Історія Жахів/История Ужасов, Hotel «MAZE»/Готель «МЕЙЗ»/Отель «МЭЙЗ», La Llorona/Та, що плаче/Плачущая та The Axeman/Дроворуб/Дровосек можно придбати у нас у Phasmophobia за адресою м. Київ, вулиця Юрківськая, 18. Ціна сертифіката на перфоманс Phasmophobia — 1199 гривень.

 

Сертифікат «II Квести Поспіль»

 

Ви купляєте цей сертифікат за ціною 1299 гривень та проходите усі наші квест-кімнати (які розташовані за однією адресою) разом за один день!!! Сертифікат розрахований на проходження двох квестів одразу. Підійде для компаній, корпоративного варіанту або тімбілдингу. Подаруйте собі наші квести за чудовою знижкою. Дві квест гри одразу!

 

0
На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box
PraporUA