Акції

Наші акції

Квест з акторами Київ пропонують безліч акцій. Кожен знайде для себе, щось унікальне! Швидше гортайте нижче, щоб вибрати найбільш вигідну для себе знижку. Найстрашніші квест кімнати Києва подарують Вам незабутні емоції та неймовірний адреналін! Для того, щоб почати подорож в унікальний світ паранормального — потрібно лише забронювати одну з наших квест історій. Так що не витрачайте час і швидше бронюйте квест з акторами Київ

День Народження

 

Напевно ви знаєте, що у нас є спеціальна святкова акція для іменинників. Іменинник має можливість на безкоштовний вхід у свій День Народження та протягом 2-х діб після. Святкуй свій День Народження, у одному з наших квест-перфомансів!

*Знижка на День Народження: 5-й гравець безкоштовно.

 

Студенти та школярі

 

Ви студент або школяр? У нас є акція яка працює завжди! За 999 гривень можно відвідати в квести Та, Що Плаче/Плачущая та Дроворуб/Дровосек командою від 2-х до 4 осіб. І також за 999 гривень на квести Horror Story та Готель «МЕЙЗ»/Отель «МЭЙЗ». Сподіваємось, що після прочитання цієї новини у Вас не виникне запитання: «Куда сходить в Киеве».

*Пропозиція діє кожен ЧЕТВЕР, при наявності документа у кожного з гравців (студ. білет/учбовий), та не підсумовується з іншими акціями, знижками та сертифікатами.
*Бажаєш знижку — запитай адміністратора перед тим, як сплатити за гру.

 

Щасливий Вівторок

 

Кожний вівторок будь-який квест-перфоманс 250 гривень з особи на квести Та, Що Плаче/Плачущая та Дроворуб/Дровосек та 250 гривень на квести Horror Story та Готель «МЕЙЗ»/Отель «МЭЙЗ».

*Акція діє, як що група від 4-х осіб та не підсумовується з іншими знижками, акціями та сертифікатами.
*Бажаєш знижку — запитай адміністратора перед тим, як сплатити за гру.

 

Чортова Дюжина

 

Всім нашим гравцям ми даруємо знижку у 50% на будьякий квест-перфоманс кожного 13 числа!

*група від 4-х осіб. Не діє на сеанси о 22:00/21:45, а також у суботу та неділю.
*Бажаєш знижку — запитай адміністратора перед тим, як сплатити за гру.

 

1+
На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box
PraporUA