Правила

Прекрасно! Ви вже зайшли на цю сторінку, отже вже вирішили, що хочете спробували свої сили саме у нас — найстрашніших квестах Києва! У Фазмофобія! Тож, будь ласка, прочитайте уважно наші правила. Дякуємо!

Брати участь у квест перфомансах від Phasmophobia можуть ті люди, які досягли 12 років для дитячого квесту та 16-ти річного віку для дорослого квесту. В атракціон заборонено заходити людям з:

— з захворюваннями серця;

— епілепсію;

— клаустрофобію;

— астмою;

— фазмофобією:);

— вагітним.

Наші правила для проходження квест кімнати Фазмофобія передбачають наявність певного фізичного та емоційного навантаження, якому Ви будете піддаватися у процесі участі в даній програмі. Вам необхідно надати адміністратор-інструктору, який пропонує програму, повну і правдиву інформацію про наявність у Вас будь-яких захворювань.

— Категорично заборонено вхід особам, які перебувають у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння;

— Забороняєтья торкатися тих, кого Ви там зустрінете. Не провокувати та не дражнити акторів. Не використовувати у бік акторів грубих слів та матюків;

— Не використовувати прилади фото та відео фіксації;

— Стало погано або сильно страшно, існує голосова команда для припинення проходження атракціону, слово «СТОП». Гра закінчуєтся. Гроші не повертаються.

Відчуваєте, що хочете залишити квест кімнату та не здатні йти далі? Тоді не ризикуйте — зупиніть гру. Але гроші не повертаються.
— З метою Вашої безпеки, забороняється бігти, штовхати один одного, ламати декорації під час проходження кімнат. Особи, які ігнорують правила, будуть нести матеріальну відповідальність за завдані збитки.

Уразі порушення навіть одного з правил, Ваші «пригоди» негайно закінчуються, гроші не повертаються.
Сподіваємось, що наші правила зрозумілі і прості. Головне притримуватися їх і Ви зануритесь у світ паронормальних явищ разом з Фазмоіобія.
Якщо після інструктажу у Вас виникнуть питання, то наш адміністратор з задоволенням на них відповість:) Після гри Ви зможете обговорити гру, заспокоїтися на наших диванчиках та випити води. А такох ми зробимо фото на згадку та запостимо його на нашій сторінці в Instagram. До зустрічі!

0

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box
PraporUA