alt
Серійний вбивця, який діяв у Новому Орлеані, а також в навколишніх містах з травня 1918 до жовтня 1919 року. Ймовірно, також він скоював злочини і раніше - в 1912 році. Вбивця нападав на своїх жертв з сокирою. Іноді за допомогою цього ж інструмента він виламував двері, щоб проникнути в будинок. Злочини припинилися так само несподівано, як і почалися. Поліція так і не змогла зловити Дроворуба. Його особа досі не встановлена. Можливо вам вдасться зазирнути за завісу цієї таємниці?

+38 097 87 28 831

вул. Ген. Тупікова, 3/1

249 грн/осб.

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Квест кімнати Києва в черговий раз представляють Вам моторошну історію, в яку Ви поринете з головою!

Так званий «Дроворуб з Нового Орлеана» тримав у страху мешканців найбільшого міста Луїзіани та його околиць півтора роки.

Невідомий скоїв напади, проникаючи до будинків своїх жертв. Його улюбленою зброєю була сокира, також він використовував бритву та підручні предмети.

Поліція відсіяла безліч підозрюваних, але вийти на справжнього дроворуба їм не вдалося. Вбивця, чиє ім’я так ніколи і не було розкрите, називав себе «духом» та «демоном» і обіцяв не чіпати тих, хто слухає джаз.

Квест кімнати Києва — познайомлять Вас із ще однією історією, заснованою на реальних подіях!

Ви з друзями опинитеся серед тих, хто не повірив у «казки» про новий «демон» і вирішив особисто переконатися в цьому. А якщо випаде можливість, то позбавити всю околицю від ненормальної з сокирою!

Все залежить лише від Вас! Чи впораєтеся Ви чи потрапите в пастку, в якій мисливець стануть жертвою!

Абсолютно новий формат хоррор квестів у Києві! Фазмофобія продовжує занурювати вас в історії, які ґрунтуються на реальних подіях!

Історія цього персонажа здатна змусити кров застигнути у жилах під час читання! Уявіть, що на Вас чекає всередині нашого квесту з акторами! Бронюйте скоріше квест кімнати Києва і перевірте, чи такий страшний цей Дроворуб насправді!

*У суботу та неділю квест коштує 999 гривень за групу від 2-х до 4-х гравців. За п’ятого гравця плюс 249 гривень. Гра на 22:00 коштує 1199 гривень за групу від 2-х до 4-х гравців, за п’ятого плюс 299 гривень.

*Квест буде підтверджено після передоплати. Чекайте, для цього з Вами зв’яжеться адміністратор!

4+
alt

60 хвилин

alt

2-5 осіб (16+)

alt

З акторами

alt alt alt

Складність

alt

249 грн/осб.

СИЛЬНІ СТОРОНИ КВЕСТУ

alt

У квесті задіяні професійні актори

alt

Кінематографічні спецефекти і круті механізми

alt

120 м² гральної площі

alt

Театральні постановки

alt

Більше 5-ти антуражних локацій виконаних в стилістиці історії

alt

Комфортна лаунж зона для очікування і обговорення отриманих емоцій

alt

Наростаюча атмосфера жаху і хоррора протягом всієї історії

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box