alt
Перший в Україні трилер-перформанс, заснований на реальних подіях! Найперший серійний вбивця США чекає своїх жертв!

+38 095 09 01 960

Вулиця Юрківська, 18

1199 грн/2-4 особи

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Готель «MAZE» збудував перший та жорстокий серійний вбивця США — Говард Генрі Холмс.

У цьому готелі він робив свої криваві, жорстокі вбивства. Для своїх кровожерливих справ Генрі побудував масу потаємних ходів і таємних кімнат. Коридори заводять у глухий кут, а через вікна не видно світла. Безліч кислотних ям, стіни, що рухаються. Кімнати, в яких повітря перетворюється на отруєний газ.

Щоб непомітно позбавлятися тіл, було збудовано глибоку шахту, в яку скидалися тіла вбитих.

Стіни вкриті товстим шаром азбесту заглушають передсмертні крики жертв.
Тому ніхто в здоровому глузді не наважиться з власної волі прийти туди. У цю обитель жаху. І тим не менш, іноді, знаходяться сміливці яким це під силу.

Чи ми помиляємось? І Ви настільки відважні та безстрашні, що можете пробути цілу годину в цьому жахливому Готелі?

Квести у Києві Hotel «MAZE» завдяки абсолютно реальним декораціям похмурого та страшного готелю занурить вас в атмосферу жаху та страху. Вам доведеться шукати вихід із практично безвихідних ситуацій.

Насамперед, квести у Києві — Hotel «MAZE» — це напружений хоррор на реальних подіях. Він надасть вам можливість опинитися у ролі постояльців легендарного Готелю. Стіни якого зберігають моторошні таємниці, свідчення про криваві жахіття!

Найдивовижніше, що в основі історії лежать реальні жахливі події минулого та реальні персонажі. Саме цей факт, разом з неймовірно реалістичними антуражем і атмосферою, надасть Вам можливість отримати незабутні враження моторошного жаху. Сплеск адреналіну та азарт від пошуку виходу вам гарантовано.

Тому, якщо ви сміливі та відважні, то дуже страшний квест у Києві чекає на вас!

*Квест буде підтверджено після передоплати. Чекайте, для цього з Вами зв’яжеться адміністратор!

На створення цього квесту ми надихалися справжньою історією першого серійного вбивці Америки. Моторошна і жахлива історія. Події якої проходили під носом у мешканців Чикаго. У 2017 році квести у Києві не могли похвалитися нічим схожим на той момент! Банальні фільми жахів з персонажами знаменитих фільмів жахів нам не були цікаві! Ми хотіли створити квест про серійного вбивцю, настільки правдоподібний, що люди боялися в нього потрапити ще на вході в цей Готель. І у нас все вийшло! Персонаж вийшов настільки страшним і моторошним, що найсміливіші бояться рухатися коридорами нашого Готелю! Специфічна взаємодія з персонажами робить цей квест максимально унікальним у своєму жанрі! У цьому хорор перформансі лякають не його мешканці, а сам Готель «МЕЙЗ». Будемо раді бачити вас у ньому.
3+

alt

60 хвилин

alt

2-6 осіб (16+)

alt

З акторами

alt alt alt

Складність

alt

1199 грн/2-4 особи

СИЛЬНІ СТОРОНИ КВЕСТУ

alt

У квесті задіяні професійні актори

alt

Кінематографічні спецефекти і цікаві загадки

alt

160 м² гральної локації

alt

Театральні постановки

alt

Більше 5-ти антуражних локацій виконаних в декораціях готелю

alt

Комфортна лаунж зона для очікування

alt

Наростаюча атмосфера жаху і хоррора протягом всієї гри

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box