alt
Запрошуємо Вас відкрити для себе перший і найстрашніший квест-перформанс і відчути на собі весь жах, який оселився в стінах старого будинку на околиці міста. Розкрийте секрети минулого цій сім'ї і дізнайтеся, яка таємниця криється в стінах будинку.

+38 095 09 01 960

Вулиця Юрківська, 18

1199 грн/2-4 особи

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Квести для дітей. Дуже давно у старовинному будинку мешкала родина. Звичайна сім’я. Життя лилося рікою, дитячий сміх чути з кожного куточка будинку. Але жахлива трагедія спіткала цю родину. Будинок пустував. Згодом довкола будинку поповзли чутки. Жахливі чутки. Ніхто не знає, що там сталося. Від цього інтерес до цього місця лише зростав! До будинку часто забредали діти, які мешкали неподалік. І ось копання дітей вирішила перевірити свою сміливість, адже усі в окрузі вже були там! Настав той момент, коли довелося зважитися на це! Зібравшись усі разом, вони вирушили туди! Після цього їх ніхто не бачив. Ні батьки, ні друзі не змогли знайти нікого! Але дещо вони таки знайшли…

Ви з друзями приміряєте на себе образ компанії друзів і вирушите на їх пошуки! Вам потрібно набратися сміливості перед цією подорожжю, тому що будинок повний загадок та страшних таємниць!

Квести для дітей! Вперше в Україні! Унікальний вид розваги для дітей! Спеціально для них Phasmophobia Kids дає змогу пройти наші квести у супроводі акторів. Головна відмінність від звичайного проходження – це те, що ваших дітей не лякатимуть (ну зовсім трішки)! Кількість скримерів буде мінімальною, але вони будуть. Без цього хорор квест не може існувати. Тому ми просимо батьків більш відповідально підходити до вибору розваги для своєї дитини. Вони максимально занурюються в атмосферу та антураж локацій! Цілком відчувають історію тієї чи іншої кімнати! А супроводжує їх буде наш актор, який буде одним із персонажів історії та путівником у пригоді!
Просимо батьків звернути увагу, що якщо у Вашої дитини проблеми зі здоров’ям або вона дуже вразлива, то ми просимо утриматися від відвідування хорору квесту. Мінімальний вік гравців для дитячої версії квесту – 12 років. 

Тож покваптесь забронювати найкращі квести для дітей! Подаруйте своїй дитині неймовірні емоції! 

Квести для дітей Таємна Історія та Містичний Готель здивує всіх! Антуражно, цікаво та незабутньо!

*Квест буде підтверджено після передоплати. Чекайте, для цього з Вами зв’яжеться адміністратор!

0
alt

60 хвилин

alt

2-7 осіб (12+)

alt

З акторами

alt alt alt

Складність

alt

1199 грн/2-4 особи

СИЛЬНІ СТОРОНИ КВЕСТУ

alt

Супровід

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box