alt
Вітаємо вас у нових локаціях від квест руму Фзмофобія! Ми подаруємо дітям круті емоціїї та цікаву гру! На них чекає моторошна та цікава пригода у стінах старого притулку!

+38 097 87 28 831

вул. Ген. Тупікова, 3/1

1199 грн/2-4 особи

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Дитячій квест. У дуже старому притулку для хлопчиків при монастирі відбуваються дивні та незрозумілі явища. Діти з жахом говорять про дивні речі: ночами можна побачити силует молодої дівчини, яка шукає щось чи когось; все частіше чути її плач, що долинає з-за стін. Ви повинні розібратися, що це за привид і з’ясувати, що його турбує.
Ви з друзями підете у дитячій квест п’ятами дітей, які були в цьому притулку до вас. І можливо, ви розгадаєте всі таємниці, які зберігають стіни цього стародавнього монастиря! Вам і вашим друзям стане в нагоді сміливість і відвага тому що це випробування зможуть пройти не всі!

Дитячій квест! Вперше в Україні! Унікальний вид розваг для ваших дітей! Спеціально для них Phasmophobia Kids дає можливість пройти наші квести у супроводі живих акторів. Головна відмінність від звичайного проходження – це те, що ваших дітей не лякатимуть (ну зовсім трішки)! Кількість скримерів буде мінімальною, але вони будуть. Без цього хорор квест не може існувати. Тому ми просимо батьків більш відповідально підходити до вибору розваги для своєї дитини. Вони максимально занурюються в атмосферу та антураж локацій! Цілком відчувають історію тієї чи іншої кімнати! А супроводжує їх буде наш актор, який буде одним із персонажів історії та путівником у пригоді!
Просимо батьків звернути увагу, що якщо у Вашої дитини проблеми зі здоров’ям або вона дуже вразлива, то ми просимо утриматися від відвідування хорору квесту. Мінімальний вік гравців для дитячої версії квесту – 12 років. 

Тож поспішайте забронювати найкращі квесты для дітей! Подаруйте своїй дитині lитячій квест та неймовірні емоції! 

Квести для дітей Таємна Історія, Містичний Готель, Загадковий Притулок та Будиночок у Новому Орлеані здивує усіх! Антуражно, цікаво та незабутньо! Запачайтесь сміливістю, а яскраві враження та адреналін ми вам гарантуємо!

*У суботу та неділю квест коштує 999 гривень за групу від 2-х до 4-х гравців. За п’ятого гравя плюс 249 гривень.

*Квест буде підтверджено після передоплати. Чекайте, для цього з Вами зв’яжеться адміністратор!

4+
alt

60 хвилин

alt

2-6 осіб (12+)

alt

З актором

alt alt alt

Складність

alt

1199 грн/2-4 особи

СИЛЬНІ СТОРОНИ КВЕСТУ

alt

Супровід та актор

alt

Неймовірні декорації

alt

Повне занурення у історію

alt

Цікавий сюжет та загадки

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box