alt
Екскурсія по Готелю, в якому відбулося багато загадкових подій. Квест для дітей на реальних подіях. Дітям належить з'ясувати, що сталося з дівчиною, яка пропала безвісти у стінах Готелю «Мейз»

+38 095 09 01 960

Вулиця Юрківська, 18

1199 грн/2-4 особи

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Квест кімнати для дітей! Вам належить екскурсія Готелем, в якому відбулося багато загадкових подій. Квест для дітей на реальні події. Дітям належить з’ясувати, що сталося з дівчиною, яка зникла безвісти у стінах готелю «МЕЙЗ».

Вперше в Україні! Унікальний вид розваг для Ваших дітей! Спеціально для них Phasmophobia Kids дає змогу пройти наші квести у супроводі живих акторів. Головна відмінність від звичайного проходження – це те, що ваших дітей не лякатимуть (ну зовсім трішки)! Кількість скримерів буде мінімальною, але вони будуть. Без цього хорор квест не може існувати. Тому ми просимо батьків відповідальніше підходити до вибору розваги для своєї дитини. Вони максимально занурюються в атмосферу та антураж локацій! Цілком відчувають історію тієї чи іншої кімнати! А супроводжує їх буде наш актор, який буде одним із персонажів історії та путівником у пригоді!
Просимо батьків звернути увагу, що якщо у Вашої дитини проблеми зі здоров’ям або вона дуже вразлива, то ми просимо утриматися від відвідування хорору квесту. Мінімальний вік для дитячої версії квесту – 12 років.

Так що хутчіш бронюйте Квест кімнати для дітей у Києві і тим самим подаруйте дитині та її друзям неймовірні емоції!

Також у Phasmophobia KIDS ви можете забронювати квест Таємна Історія. Захоплюючий та антуражний квест не залишить байдужою жодну дитину. 

*Квест буде підтверджено після передоплати. Чекайте, для цього з Вами зв’яжеться адміністратор!

6+
alt

60 хвилин

alt

2-7 осіб (12+)

alt

З акторами

alt alt alt

Складність

alt

1199 грн/2-4 особи

СИЛЬНІ СТОРОНИ КВЕСТУ

alt

Супровід

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box