alt
Ми зануремо Вас в історію самого страшного і містичного персонажа мексикансько-американського фольклору! Абсолютно новий підхід до жанру хоррор! Жах, який Ви відчували раніше, не йде ні в яке порівняння з тим, що Вас чекає тут!

+38 097 87 28 831

вул. Ген. Тупікова, 3/1

249 грн/осб.

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Квест кімнати в Києві представляють Вам моторошну історію про жінку, яка втратила все.

У мексиканському селі жила молода та гарна дівчина. Звали її – Марія. Якось до села приїхав молодий і гарний чоловік, якому шалено сподобалася Марія. Симпатія їх була взаємна … спочатку. Марія народила йому двох синів. Від щастя молодий батько переключив свою увагу на своїх дітей і повністю перестав помічати свою дружину. А через час і зовсім з’явився до села з іншою молодою дівчиною. Марія, збожеволіла від ревнощів, схопила своїх дітей, відвела їх на річку та втопила. Усвідомивши, що наробила, Марія кинулася нишпорити по дну річки руками, заважаючи мулу і глину, шукаючи тіл своїх дітей. Але спроби були марні. З горя вона кинулася в річку і втопилася. Представивши перед Небесною брамою, Марії було поставлене одне запитання «Де твої діти?». Потопельниця не знала, що відповісти. Їй не дозволено було увійти в потойбічне життя, поки вона не відшукає своїх дітей.

З того часу Марія блукає землею біля річок у пошуку своїх дітей. Вона плаче та кличе їх. Якщо в її руки потрапляють діти, що заблукали, – вона топить їх… Якось шлях привів Марію в сирітський притулок для хлопчиків при монастирі.

Квест кімнати у Києві – це новий погляд на страшні квести з акторами. Це не банальний квест, це ціла історія, в яку ми занурюємо Вам цілком і повністю.

Хочете перевірити наскільки міцні Ваші нерви? Тоді ви за адресою. Напруга, яка витає в квесті настільки відчутно, що їм можна різати повітря!

Взаємодія з персонажами ще ніколи не була настільки живою та правдоподібною! Разом із захоплюючою історією Ви отримуєте атракціон емоцій, емоцій, які Ви забудете не скоро!

Це ще один шедевр від Фазмофобії, який неможливо пропустити! Якщо Ви фанат міцних жахів, цей квест саме, то що Вам необхідно!

Впевнені у своїх силах? Тоді бронюйте квест кімнати, а круті емоції ми вам гарантуємо!

*У суботу та неділю квест коштує 999 гривень за групу від 2-х до 4-х гравців. За п’ятого гравця плюс 249 гривень. Гра на 22:00 коштує 1199 гривень за групу від 2-х до 4-х гравців, за п’ятого плюс 299 гривень.

*Квест буде підтверджено після передоплати. Чекайте, для цього з Вами зв’яжеться адміністратор!

5+
alt

60 хвилин

alt

2-5 осіб (16+)

alt

З акторами

alt alt alt

Складність

alt

249 грн/осб.

СИЛЬНІ СТОРОНИ КВЕСТУ

alt

У квесті задіяні професійні актори

alt

Кінематографічні спецефекти і круті механізми

alt

130 м² гральної локації

alt

Театральні постановки

alt

Більше 5-ти антуражних локацій виконаних в стилістиці історії

alt

Комфортна лаунж зона для очікування і обговорення отриманих емоцій

alt

Наростаюча атмосфера жаху і хоррора протягом всієї історії

На данний момент декілька користувачів переглядають цей контент
Holler Box